Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ÜMİT ÖZDAĞ BOLU’YA GELİYOR

ÜMİT ÖZDAĞ BOLU’YA GELİYOR
2 Ekim'de büyük ve coşkulu bir katılımla gerçekleşen Birinci Olağanüstü Büyük Kongresi ile Ankara'da Zafer meşalesini yaktıklarını söyleyen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, vatandaşlarla bir araya gelmek için 21 Ekim Cuma günü Bolu’ya gelecek. Özdağ'a, Bolu’nun beklentileri ve sorunlarıyla ilgili bir dosya sunulacak.

Haber: Aslı Akış

Mülteciler, gençlerin eğitim ve istihdam sorunları ile hükümetin doğa ve ekonomi politikası üzerine sert çıkışları ile tanınan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, yarın Bolu’da.

BOLU PROGRAMI BELLİ OLDU

Zafer Partisi İl Başkanı Ümit Özdağ,  Bolu programı kapsamında ilk olarak şehitlik ziyareti gerçekleştirecek akabinde partisinin il başkanlığına geçecek. Burada partilileri ile bir araya gelecek Özdağ, daha sonra Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı saat 14:00’de makamında ziyaret edecek.

Başkan Özcan ziyareti sonrasında Şehit Aileleri ve Gaziler Yardımlaşma Derneğine ziyarette bulunacak Özdağ, esnaf ziyaretleri kapsamında saat 16.00’da İzzet Baysal Caddesi ve Yukarı Çarşıda vatandaşlarla bir araya gelecek. Son olarak Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ. gündeme dair basın açıklamasında bulunacak. 

Etiketler: bolu haberler