Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN PİKNİK

ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN PİKNİK
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Türk Dünyası Topluluğu, üniversite öğrencilerinin kaynaşmasına katkı sağlamak amacıyla Aladağ’a gezi düzenledi.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde bulunan topluluklar arasında en geniş üniversite öğrenci kesimine hitap eden Türk Dünyası, üniversite öğrencilerini Aladağ’a götürdü. 22 otobüs ile Aladağ’a çıkan öğrenciler gönlerince eğlenme fırsatı buldular.

Canlı müzik eşliğinde eğlenen üniversite öğrencileri göl etrafında ve ormanlık alanda sponsorların destekleriyle düzenlenen yarışmalarda bir birleriyle kıyasıya mücadele ettiler. Gezide ayrıca BAİBÜ’de yeniden yapılanmaya başlayan BAİBÜ Genç Yeşilay’da  stand açarak, Yeşilay’ın çalışmaları hakkında öğrencilere bilgiler aktardı.

“TALEPLER DOĞRULTUSUNDA FAALİYETLEİRMİZ DEVAM EDECEK”

Gezi sonrası açıklamalarda bulunan Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Cihan Özkalem, “Üniversite teşkilatlarımızdan Türk Dünyası Topluluğumuzun düzenlemiş olduğu Aladağ Gezi ve Piknik Programımız öğrenci arkadaşlarımızın yoğun ilgi ve katılımı ile gerçekleştirdik. 22 otobüsle çıktığımız Aladağ’da, öğrenci kardeşlerimiz gönüllerince eğlenme fırsatı bularak 2022-2023 eğitim ve öğretim dönemi için enerji depolamış oldular. Faaliyetlerimiz öğrencilerimizin talepleri doğrultusunda devam edecek, Alnımızın akıyla ve kazasız bir şekilde programımızı bitirmenin mutluluğu içindeyiz. Gezi ve piknik organizasyonumuza destek veren sponsorlarımıza teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Etiketler: bolu haberler