Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ÜLKÜ OCAKLARINDAN KIZILAY’A KAN BAĞIŞI

ÜLKÜ OCAKLARINDAN KIZILAY’A KAN BAĞIŞI
Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı, Kızılay’ın Bolu’da bulunan Kan Bağış merkezine ihtiyacı olanlar için kan bağışında bulundu.

Haber: Nilay Çelik 

Gönüllü vatandaşlar ile beraber kan depolarının doldurulması ve ihtiyacı olan vatandaşların yararlanması amacıyla kan bağışında bulunduklarını belirten Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem, “Tüm vatandaşlarımızı Türk Kızılay’ına kan bağışı yapmak için davet ediyoruz” dedi.

“KİMİSİNE DERMAN OLUP, KİMİSİ İÇİNDE KAN BAĞIŞI ÇAĞRISINDA BULUNUYORUZ”

Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem, kan bağışı ile ilgili şunu ifade etti: “Türk Kızılay’ının daha önce yaptığı kan bağışı çağrına duyarsız kalmayarak, sadece bir gün değil ihtiyaç olduğu her an kan bağışında bulunuyoruz. Teşkilat olarak kalabalık bir yapımız olduğu için her gün bizlere kan ihtiyacı olan vatandaşlarımız talepte bulunuyorlar. Bizlerde ülkü ocakları olarak kan grupları ve durumları uygun olan arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz. Eğer şartları uygun olan ya da kan bağışçısı bulamıyorsak, kurumsal ve şahsi sosyal medya sayfalarımızdan paylaşalım yapıyoruz. Bazı günler 4-5 vatandaşımız kan ihtiyacı için bizlere ulaşıyor, kimisine derman olup, kimisi içinde kan bağışı çağrısında bulunuyoruz. Toplumsal duyarlılık adına tüm vatandaşlarımızı Türk Kızılay’ına kan bağışı yapmak için davet ediyoruz.”

Etiketler: bolu haberler