Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ÜLKÜ OCAKLARI ASKIDA EKMEK KAMPANYASI BAŞLATTI

ÜLKÜ OCAKLARI ASKIDA EKMEK KAMPANYASI BAŞLATTI
Bolu Ülkü Ocakları, Bolu’da bulunan bazı fırınlarda askıda ekmek kampanyasının başladığını duyurdu.

İhtiyaç sahibi vatandaşların gıdaya erişmesini sağlamak amacıyla Bolu Ülkü Ocakları tarafından askıda ekmek kampanyası başlattı. Kampanyaya ilişkin Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem detaylı bilgi verdi.

Özkalem, destek vermek isteyenlerin ekmeklerini asabileceğini belirterek, “Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı olarak, ilimizde faaliyette bulunan bazı ekmek fırınlarının önlerine MHP İl başkanımız İlhan Durak Beyefendi’nin destekleri ve talimatları ile ‘Askıda Ekmek’ kampanyası başlatmış bulunmaktayız. Her gün 100 adet ekmek MHP ve Ülkü Ocakları il Başkanlıklarımız tarafından ihtiyaç sahiplerinin alması için ekmek fırınlarının önlerine firma sahipleri tarafından asılacak, ihtiyacı olan alacak. Destek vermek isteyen ise hazırlatmış olduğumuz hayır ağaçlarına ekmeğini asacak. Bu kampanya ile paylaşmanın ne kadar güzel bir eylem olduğunu bir kez daha vurgulamak istiyoruz. Bu sayede ‘Alan el ile veren el arasında köprü oluyoruz’ bu da bizlere yetiyor. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız fırınların önlerinden ekmekleri alabilirler” dedi.

Kampanyaya destek verenlere teşekkür eden Özkalem, “Kampanyamızın başlatılmasına ve bir süre sürdürülmesine desteklerini veren MHP il Başkanımız İlhan Durak, Milletvekilimiz İsmail Akgül, MHP İl Başkan Yardımcımız ve Lider Ekmek sahibi Erkan Saklı’ya bir kez daha teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.
Etiketler: bolu haberler