Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK OFFROAD ARAÇLARI BOLU’DA

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK OFFROAD ARAÇLARI BOLU’DA
2023 EXTREME KUPASI’nın ilk yarışı Bolu Doğa Sporları Ve Offroad Spor Kulübü tarafından Çakmaklar mevkiinde gerçekleşecek. TR-1 ve TR- 2 Kategorisinde yarışacak olan yarışmacılar zorlu bir mücadele ile kıyasıya yarışacaklar. 8 Araç 16 Sporcunun katılacağı bu yarışa bütün spor severler davet edildi.

Haber: Burhan Yeşiltaş

Organizasyon 29 Temmuz Cumartesi Günü Saat: 12:30’da Bolu Çakmaklar Offroad Parkurunda başlayacak. 30 Temmuz Pazar Günü Saat: 12,15 de ikinci güne start verilecek saat: 15:00’te ise yarışmanın ödül töreni yapılacak.

Organizasyon ile ilgili bir açıklama yapan BOLOFF Başkanı Burhan Turan şunları dile getirdi: “Böylesine büyük bir organizasyonun ev sahipliğini yapmaktan çok mutluyum. Bütün yarışmacı arkadaşlarımızın çok keyifli bir yarış geçirmelerini temenni ediyoruz.” dedi.

Yarışma Direktörü Ömer Konuk ise Bolu şehrini tanıtan bu güzel organizasyonun direktörü olmaktan mutlu olduğunu belirterek “Bu yarışta, katılımcılarımıza unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Özenle hazırladığımız parkur, zorlu engeller ve nefes kesen manzaralarla dolu. Katılımcılarımızın yeteneklerini sınayacak ve sınırlarını zorlayacak bir yarış olacağını söyleyebilirim. Desteklerini eksik etmeyen başta Bolu Valimiz Erkan Kılıç’a, bütün kurumlarımıza ve Bolu halkı olmak üzere bütün sponsorlarımıza teşekkür ederiz. Umarım Extreme Kupasının ilk yarışında bütün yarışmacılarımız ve değerli izleyiciler için güzel bir hafta sonu olur” şeklinde konuştu.

Etiketler: bolu haberler