Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

TÜRKİYE YÜZYILINDA TARIM VE ORMAN VİZYONU TOPLANTISI BOLU’DA

TÜRKİYE YÜZYILINDA TARIM VE ORMAN VİZYONU TOPLANTISI BOLU’DA
Tarım ve Orman Bakanı Sayın Prof. Dr. Vahit Kirişci'nin talimatlarıyla 81 ilde gerçekleştirilen "Türkiye Yüzyılında Tarım ve Orman Vizyonu" konulu toplantı Bakan Danışmanları Prof. Dr. Selahattin Çınar, Cihad Ulus ve Ejder Oruç’un katılımları ile Bolu İl Müdürlüğü Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya İl Tarım ve Orman İzzet Murat, Orman Bölge Müdürü Mahmut Şentürk,  kurum ve kuruluşların yönetici ve temsilcileri, İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne bağlı  Şube ve İlçe Müdürleri katıldı.

Toplantı Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci’nin mesaj ve selamlarını içeren video ile start alırken, Prof. Dr. Selahattin Çınar, Cihad Ulus ve Ejder Oruç tarafından, Türkiye Yüzyılında Tarım ve Orman Vizyonu ile ilgili projelerin tanıtımını içeren sunu ve vizyon hedefleri anlatıldı.

Sunumun ardından katılımcılar tarafından sorulan sorular Bakan Danışmanları tarafından değerlendirilerek, notlar tutuldu, talepler görüşüldü. Toplantı çekilen aile fotoğrafı, karşılıklı iyi niyet ve başarı temennileri ile son buldu. 

Etiketler: bolu haberler