Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

TOPLU SÜNNET ORGANİZASYONU TAMAMLANDI

TOPLU SÜNNET ORGANİZASYONU TAMAMLANDI
Gerede Belediyesi, Bolu İl Sağlık Müdürlüğü ve Gerede Devlet Hastanesi işbirliğinde Gerede’de çocuklar için yaz dönemi sünnet organizasyonu sona erdi. Gerede Devlet Hastanesi Başhekimliğine müracaat eden vatandaşların 5 (beş) yaş ve üstü çocukları ücretsiz sünnet ettirildi.

Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, AK Parti Gerede İlçe Başkanı Mehmet Çongar, , AK Parti Gerede Kadın Kolları Başkanı Şule Çevik, AK Parti Gerede İlçe Teşkilatı, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri, aileler ve yakınlarının katılımıyla 2 gün süren sünnet organizasyonu tamamlandı. Organizasyona katılan protokol oda oda gezerek ailelere ve sünnet olan çocuklara geçmiş olsun dileklerini iletirken, Gerede Belediyesi tarafından hazırlanan oyuncak ve hediye çeklerini takdim ettiler.

Konu ile ilgili açıklama yapan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; “Vatandaşlarımızdan gelen talepler üzerine sömestr tatilinde düzenlediğimiz sünnet organizasyonunun devamını yaz tatilinde de gerçekleştirdik. Yaklaşık 100 çocuğumuzu sünnet ettirdiğimiz programda kıymetli protokolümüzle birlikte iki gün boyunca çocuklarımızı, ailelerini ve yakınlarını ziyaret ettik; ailelerimiz etkinlikten dolayı memnuniyetlerini ilettiler, bizlerde yerel yönetim olarak son derece mutlu olduk. Sünnet olan çocukluklarımızın hayatlarının en mutlu günlerinde bizde o mutluluklarına tanıklık ettik. İnşallah yine ailelerine de Peygamber Efendimizin sünneti olan evlilik mürüvvetlerini de görmek nasip olur. Sünnet olan çocuklarımıza geçmiş olsun diliyorum. İl Sağlık Müdürümüze, İlçe Sağlık Müdürümüze, Başhekimimize, Hastane yönetimine, doktorlarımıza, hemşirelerimize ve tüm hastane çalışanlarımıza şükranlarımı sunar,  emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
Etiketler: bolu haberler