Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

TİMBİR GENEL BAŞKANI BASA'DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

TİMBİR GENEL BAŞKANI BASA'DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlamak amacıyla bir mesaj yayınladı. Basa '' Büyük Zaferin 101. yıl dönümünü kutlamanın heyecanını yaşıyoruz'' dedi.

Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlamak için mesaj yayınladı. Basa yayınladığı mesajda Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını andı.

''BÜYÜK ZAFERİN 101. YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLAMANIN HEYECANINI YAŞIYORUZ''

Süleyman Basa mesajında, 30 Ağustos Zaferi’nin sadece savaş meydanlarında kazanılan bir askeri zafer olmanın ötesinde, Türk milletinin bağımsızlık ve hürriyetinden asla taviz vermeyeceğinin de bir göstergesi olduğunu vurguladı.

Basa, ”Aziz Milletimizin yeniden doğuşunu müjdeleyen ve Cumhuriyetimize hayat veren büyük Zaferin 101. yıl dönümünü kutlamanın heyecanını yaşıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Başkomutanlığında 26 Ağustosta başlayan ve 30 Ağustos 1922’de eşsiz bir zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Savaşı ile Türk Milleti yeniden hürriyet ve bağımsızlık içinde yaşama onuruna kavuşmuştur. 30 Ağustos Zaferi, savaş meydanlarında kazanılan askeri zaferin ötesinde, tarihi şanlı zaferlerle dolu milletimizin bağımsızlık ve hürriyetinden asla taviz vermeyeceğini gösteren ve kurtuluş mücadelesi veren mazlum milletlere de örnek olan tarihi bir zafer olmuştur.

Aziz ve kahraman milletimiz, her aşaması eşsiz vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu mücadele sonunda kazandığı bağımsızlığını her zaman koruyacaktır. Vatanımızın birliği ve Milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen bu zor ve kutlu mücadelenin kazanıldığı anlamlı Zaferin 101’inci yıl dönümünde başta Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşlarını, kanları ile bu toprakları vatan yapan Aziz Şehitlerimizi ve Gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz. Bu duygularla Türk Milletinin ve Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri’mizin tüm mensuplarının 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi.

Etiketler: bolu haberler