Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

TANJU ÖZCAN’IN YÜRÜYÜŞÜNE CHP’DEN İLK AÇIKLAMA

TANJU ÖZCAN’IN YÜRÜYÜŞÜNE CHP’DEN İLK AÇIKLAMA
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın yürüyüşüne ilişkin, “Ateş olsa cürmü kadar yer yakar. Bolu’nun dünya kadar sorunu var. Tanju Bey, yürümekle vakit harcayacağına Bolu’nun sorunlarını çözsün” dedi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun istifa etmesi için, Bolu Anıtpark’tan yürüyüşüne başladı. Türkiye kamuoyunun ana gündem maddesi haline gelen “Adalet ve Değişim” yürüyüşüne ilişkin CHP’den ilk açıklama geldi. Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, gazetecilerin sorusu üzerine, Özcan’ın yürüyüşünü değerlendirdi.

“BOLU’NUN DÜNYA KADAR SORUNU VAR”

Bolu’nun büyük sorunları olduğunu belirten Öztrak, “Belediye başkanları öncelikle kendi illerinin, ilçelerinin sorunlarını çözmeli. Hemşehrilerine en iyi hizmeti veremeye çalışmalı. Tanju Özcan, belediye hizmetlerinde hükümet engel çıkardığı için yürüseydi başımızın üstünde yeri var. Şimdi bu kendisinin iddiaları akıl işi değildir. Ama bilinen bir söz vardır, yollar yürümekle aşınmaz. Ateş olsa cürmü kadar yer yakar. Bolu’nun dünya kadar sorunu var. Tanju Bey, yürümekle vakit harcayacağına Bolu’nun sorunlarını çözsün” dedi.

Başkan Özcan’ın, Ankara’ya gerçekleştireceği yürüyüşün 10 gün sürmesi ve CHP Genel Merkezinde sona ermesi bekleniyor.