Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

TAM GÜNLÜ YAZ KURSU KAPANIŞ PROGRAMI DÜZENLENDİ

TAM GÜNLÜ YAZ KURSU KAPANIŞ PROGRAMI DÜZENLENDİ
3 Temmuz -11 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilen “tam günlü yaz kursları” kapanış programı, yapıldı. İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından hazırlanan projeyle tam gün olarak gerçekleştirilen yaz kursu oldukça verimli geçti.

HABER: NİLAY ÇELİK

İl Müftülüğü Konferans salonunda gerçekleştirilen programa İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş, İl Müftü Yardımcısı Fadime Arslan, İl Vaizleri Harun Bakan, Kadir Öztürk, veliler ve çocuklar katıldı.

Koordinatörlüğünü Vaiz Harun Bakan’ın yaptığı kursa 90 öğrenci kayıt yaptırdı ve 5 sınıf açıldı. Gençlik hizmetlerinde görev yapan Manevi Danışman hocaların eğitim verdiği yaz kursunda dini dersler yanında birçok sosyal etkinliğe yer verildi.

Programın açılış konuşmasını İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş yaptı.

“GAYRET GÖSTERMELİYİZ”

Demirtaş, donanımlı bir nesil inşa etmek için gayret gösterdiklerini belirterek; “Çocuklarımız bizler için bir nimet, sorumluluk ve bir emanettir. Onlar bizim bugünümüz olduğu kadar da geleceğimizdir. Evlatlarımıza verdiğimiz sahih din bilgisi ve doğru eğitimle daha donanımlı bir nesil inşa etmek için gayret göstermeliyiz. Bu anlayışla eğitim veren ve kurslarımızda görev yapan tüm öğretici arkadaşlarımı tebrik ediyor ve böyle güzel bir program düzenledikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

VİDEO GÖSTERİMİ YAPILDI

Programda, Kurs içeriğini anlatan sinevizyon ve kursta alınan eğitimi anlatan video gösterimi, katılımcılar tarafından beğeniyle karşılandı.

ÖĞRENCİLERE MADALYA VERİLDİ

Kurs müddetince yapılan futbol turnuvasında 1. olan takımın öğrencilerine madalya verildi.

DUA İLE SONA ERDİ

Ayrıca kursta görev alan öğreticiler Sinan Yerli, Ufuk İnan, Oğuzhan Gök, Ferhat Evci, Enes Ceylan, Ebubekir Çakıcı ve velilerin katıldığı program, katılım belgelerinin verilmesi ve kurs öğrencilerinden birinin yaptığı dua ile sona erdi.

Etiketler: bolu haberler