Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Şehitlerimizin ruhları için lokma ikram ettiler

Şehitlerimizin ruhları için lokma ikram ettiler
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, 30 Ağustos Zafer Bayramında şehitlerimizi unutmadılar. İzzet baysal caddesinde vatandaşlara lokma ikramında bulundular.

Haber: Servet Gökçek

30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığında Dumlupınar’da kazanılan büyük zaferin 101. yılı ilimiz Bolu’da sabah düzenlenen resmi programda büyük bir coşkuyla kutlandı.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Bolu İl Başkanlığı ve Bolu Ülkü Ocakları da tarihe altın harflerle kazınan bu büyük zafere ulaşmamızı sağlayan aziz şehitlerimizi unutmadı. İzzet Baysal Caddesi üzerinde bulunan MHP ve Ülkü Ocakları İl Başkanlıklarının önünde Bolu halkına şehitlerimizin ruhlarına ithafen lokma dağıtımı gerçekleştirildi.

Lokma dağıtımına MHP Bolu İl Başkanı İlhan Durak, MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül ve Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem ile ülkücüler katıldılar. Etkinlikle Milletvekili Akgül, Başkan Durak ve Özkalem, hazırlanan lokmaları vatandaşlara elleriyle ikram ettiler.

Lokma ikramı münasebetiyle şehitlerimizin ruhlarına bir Fatiha okunması arzu edilirken Akgül, Durak ve Özkalem vatandaşlarla kısa süre sohbet ettiler.

 MHP ve Ülkü Ocaklarından etkinlikle ilgili yapılan açıklamada, “30 Ağustos Zafer Bayramı sebebiyle, MHP Bolu İl Başkanlığı ve Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından şehitlerimizin ruhuna ve sevaplarına hitaben, teşkilatlarımızla beraber lokma dağıtıp, ruhlarına hediye eyledik. Yapmış olduğumuz bu etkinliğimizi Rabbim kabul etsin” ifadelerine yer verildi.

Etiketler: bolu haberler