Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ŞEHİT ORMAN MUHAFAZA MEMURU MEZARI BAŞINDA ANILDI

ŞEHİT ORMAN MUHAFAZA MEMURU MEZARI BAŞINDA ANILDI
Bolu ili Göynük ilçesi Çubuk serisi Kocaman mevkiinde, 1978 yılında, görevi esnasında vurularak şehit edilen Orman Muhafaza Memuru Mehmet Alıç’ın Mudurnu ilçesindeki mezarı ziyaret edildi.

Mudurnu’da ikamet eden şehidin ailesini ziyaret eden Bölge Müdürü Mahmut Şentürk, şehidi rahmet ve minnetle anarak aileyle sohbet edip acılarını paylaştı. Şehidin geride kalan yakınlarının millettin ve Devlet’in en kutsal emaneti olduğunu dile getirerek şehitlerin hakkının ödenemeyeceğini belirtti.

Daha sonra şehidin mezarı ziyaret edilerek anma töreni düzenlendi. Anma törenine şehidin eşi, çocukları ve yakınları ile Bölge Müdürü Mahmut Şentürk, Bölge Müdür Yardımcısı Yılmaz Yıldız, İşletme Müdürü Mehmet Bozkurt ve Mudurnu Orman İşletme Müdürlüğü personeli katıldı.

Şehit Orman Muhafaza Memuru Mehmet Alıç’ın mezarına çiçekler konuldu, kabri başında Kur'an-ı Kerim okundu ve dualar edildi.

Bölge Müdürü Mahmut Şentürk, görevini yerine getirirken kaçakçılar tarafından uğradığı saldırı sonucu şehit edilen başta Orman Muhafaza Memuru Mehmet Alıç olmak üzere, tüm orman şehitlerini rahmet ve minnetle yâd etti.
Etiketler: bolu haberler