Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

PAZAR ESNAFINA BAŞKAN ÖZCAN’DAN SICAK ÇORBA İKRAMI

PAZAR ESNAFINA BAŞKAN ÖZCAN’DAN SICAK ÇORBA İKRAMI
Bolu Belediyesi'nin Pazar esnaflarına yönelik başlattığı sıcak çorba dağıtımı devam ediyor. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Sağlık Mahallesi kapalı semt pazarında ziyaret ederek, soğuktan etkilenen esnaf ve vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulundu.


Türkiye’nin en soğuk illerinden biri olan Bolu’da her hafta semt pazarlarında belediye ekipleri tarafından esnaf ve vatandaşlara sıcak çorba dağıtılıyor.  Bu kapsamda bugün Sağlık ve Karaçayır Mahallesi’ndeki kapalı semt pazarında tezgâh açan pazar esnafına ve vatandaşlara çorba ikramında bulunuldu.

BİZZAT BAŞKAN ÖZCAN DAĞITTI

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da Sağlık Mahallesi kapalı semt pazarına giderek esnaf ve vatandaşlara çorba ikram etti. Tüm pazarı dolaşan Özcan, sohbet ettiği esnaf ve vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulundu.

PAZAR ESNAFIYLA KAHVALTI YAPTI

Uygulamadan büyük mutluluk duyan esnaflar ise Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a teşekkür ederken, bir grup pazarcı da Başkan Özcan’ı kahvaltıya davet etti. Başkan Özcan ise kahvaltı davetini geri çevirmeyerek sofralarına oturduğu esnaflarla birlikte kahvaltı yaptı.