Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ÖZTRAK VE ÖZCAN ARASINDA “İP” TARTIŞMASI

ÖZTRAK VE ÖZCAN ARASINDA “İP” TARTIŞMASI
CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a ilişkin, “Saray Bolu Belediye Başkanını savunuyor. İplerin kimin elinde olduğunu açıklıyor” dedi. Özcan, sosyal medyadan, “Eğer ispat edemezsen sen de dünyanın en namussuz ve şerefsiz adamı olmakla tarihe geçersin” dedi.

Haber: Oğuzhan Eke

Ankara’ya başlattığı yürüyüş sonrası Türkiye’nin gündemi haline gelen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a ilişkin CHP Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Özcan’ı savunduğunu ifade eden Öztrak, şu ifadeleri kullandı:

“Aslında bu Erdoğan’ın sözleri, gelmediğimiz noktayı açıkça ortaya koyuyor. Saray Bolu Belediye Başkanını savunuyor. Aslında bunu yaparak, iplerin kimin elinde olduğunu açıklıyor. Zammın, zulmün, adaletsizliğin üstünü örtmek için, muhalefeti nasıl karıştırmaya uğraştığını ortaya koyuyor. Hep söylüyoruz. Hedef bellidir. Artık birlik ve beraberlik zamanıdır.”

DÜNYANIN EN NAMUSSUZ VE ŞEREFSİZ ADAMI…”

Özcan, yaşananlara sosyal medya üzerinden cevap verdi. İddianın ispatlanmasını isteyen Özcan, “İplerimin sarayın elinde olduğunu iddia etmiş zavallı Faik Öztrak. Zaten siz saray rejimini değiştiremediğiniz için biz sizi değiştirmeye çalışıyoruz. Sizin boynunuzdaki ipin kimlerin elinde olduğu belli. Bu RTE bana 4,5 yıldır kan kusturuyor, sana 24 saat süre. Sarayla veya ETR ile benim herhangi bir irtibatımı ortaya koyarsan kendimi Kızılay Meydanı’nda yakarım. Eğer ispat edemezsen sen de dünyanın en namussuz ve şerefsiz adamı olmakla tarihe geçersin” ifadelerini kullandı.
Etiketler: bolu haberler