Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ÖZEN VE ATEŞ’E ÖNEMLİ GÖREV

ÖZEN VE ATEŞ’E ÖNEMLİ GÖREV
Boluspor alt yapısında görev yapan genç teknik adamlar Yılmaz Özen ve Fatih Ateş'e Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray alt yapı maçlarını canlı izleme görevi verildi. Özellikle bu takımların U17 ve U19 takımlarını mercek altına alacak olan Özen ve Ateş, Melih Okutan'da olduğu gibi gelecek vaat eden oyuncular Boluspor'a kazandırılacak.

Başkan Necip Çarıkcı'nın bizzat görevlendirdiği Yılmaz ve Fatih hoca  Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın genç takımlarının maçlarını bundan sonra canlı takip edecekler. Üç büyük kulüpte dikkat çeken genç isimleri rapor edecek olan Özen ve Ateş yönetimin de onayı ile dikkat çeken isimlere Boluspor forması giydirilecek.

Melih Okutan transferine benzer bir çalışma yapacak olan Boluspor yönetimi gelen rapora göre bu takımlarda oynayan gelecek vaat eden isimleri Boluspor'a transfer ederek futbol ekonomisinin sıkıntı yaşadığı bu yıllarda genç oyuncularla yeni sezonlarda diğer Melih Okutanlar'ı Türk futboluna kazandırmak istiyor.

KOÇ, ORMAN VE CENGİZ BOLUSPOR'A GÖNDERMEK İSTİYORLAR

Üç kulüp başkanı ile görüşen Boluspor kulübü başkanı Necip Çarıkcı'nın Beşiktaş başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe kulübü başkanı Ali Koç ve Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz'den bu proje için destek aldığı Boluspor'un beğendiği isimleri A takıma çıkarmama durumları olduğu taktirde kırmızı beyazlı ekibe göndermek istedikleri öğrenildi.