Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ÖZCAN’DAN KILIÇDAROĞLU'NA ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER!

ÖZCAN’DAN KILIÇDAROĞLU'NA ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER!
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun “CHP’de her şey söylenebilir, gençler eleştirebileceğiniz bir Cumhurbaşkanı seçiyorsunuz”sözlerini hatırlatarak, kendisini eleştirdiği için partisinden ihraç edilmek istendiğini söyledi.

Haber: Aslı Akış

TV 100'de Erdoğan Aktaş'ın moderatörlüğünde yayınlanan Sağlı Sollu'da Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, partisinden ihraç edilmesine yönelik disipline sevkiyle ilgili konuştu.

Başkan Özcan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçimi kaybetmesi sonrası eleştirilerde bulunduğu için linç edildiğine de vurgu yaptı.

“SEÇİM MAĞLUBİYETİNE BİR BAHANE BULMANIN BİR ANLAMI YOK”

Özcan  ‘Köylü milletin efendisidir’ diyen bir siyasi partinin kurucu Genel Başkan’ı varken, bu seçimde köylüleri suçlamanın bir anlamı yok. Köylülerimiz öyle cahil değil, dolayısıyla bırak sen buna gidemiyorsan, o zaman örgütlerinle birlikte gidersin derdini birebir anlatırsın. Seçim mağlubiyetine bir bahane bulmanın bir anlamı yok. Mağlup olduk, yenildik. Bunları söyledik diye herkes beni eleştirir. "CHP çok farklı bir partidir" diyen Genel Başkan, bugün parti söylemlerine aykırı davrandığımı, parti programlarıma aykırı davrandığımı, kamuoyuna bu şekilde açıklamalar yaptığımı gerekçe göstererek MYK beni tedbirli olarak kesin ihraç talebiyle disipline vermiş.

CHP’de her şey söylenebilir, gençler eleştirebileceğiniz bir Cumhurbaşkanı seçiyorsunuz’ dediğini hatırlıyorum. Dolayısıyla çok incindim, benim söylediğim doğru şeyler. Bu seçimin kaybedilmesinin sorumlusu Genel Başkan’ın kendisi.” ifadelerine yer verdi
Etiketler: bolu haberler