Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Özcan'dan dikkat çeken Kılıçdaroğlu iddiası!

Özcan'dan dikkat çeken Kılıçdaroğlu iddiası!
Tanju Özcan, Kılıçdaroğlu'nun partideki yolsuzluklar ortaya çıkacağı için genel başkanlık koltuğunu bırakmadığını belirterek, 'Hangi ajanslara ne adı altında para ödedikleri, belediyeleri nasıl kullandıkları ortaya çıkacak.' iddiasında bulundu.

Geçtiğimiz aylarda Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alan çıkışları nedeniyle CHP'den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP lideri ve CHP eski Grup Başkanvekili Engin Özkoç hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

KILIÇDAROĞLU'NUN NEDEN İSTİFA ETMEDİĞİNİ AÇIKLADI: PARTİDEKİ YOLSUZLUKLAR ORTAYA ÇIKACAĞI İÇİN GİTMİYOR

TV 100 canlı yayınına konuk olan Özcan, Kılıçdaroğlu'nun partideki yolsuzluklar ortaya çıkacağı için genel başkanlık koltuğunu bırakmadığını iddia etti.

"Kemal Kılıçdaroğlu yolsuzlukları ortaya çıkmasın diye görevi bırakmıyor." diyen Özcan, "Hangi ajansa kaç para verdikleri ortaya çıkacak. Belediyeleri nasıl kullandıkları deşifre olacak." ifadelerini kullandı.

"ASANSÖR KONTROLÜ İŞLERİNİ ŞU FİRMAYA VERMENİZİ İSTİYORUZ"

Sözlerinin devamında CHP eski Grup Başkanvekili Engin Özkoç'u da hedef alan Özcan, "Belediye başkanı seçildiğim dönemde beni aradı, 'Asansör kontrolü işlerini şu firmaya vermenizi istiyoruz' dedi." şeklinde konuştu.

Özcan, itiraf niteliğindeki açıklamalarında; "Sayın Engin Özkoç, belediye başkanı seçildiğim dönemde beni aradı, 'Asansör kontrolü işlerini şu firmaya vermenizi istiyoruz' dedi, 'Bunun sosyal amacı var mı?' dedim. Sonra Genel Başkan'ı aradım, görüşemedim. Şükran Kütükçü'yle görüştüm 'Bu firmaya vermek istemiyorum, burnuma kötü kokular geliyor. Genel Başkan'a sorar mısınız?' dedim. Sayın Genel Başkan 'Hayır, benim bu konuda bir bilgim yok' ifadelerini kullandı. 

Etiketler: bolu haberler