Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ÖZCAN, MHP LİDERİNE OSMANİYE’DEN SESLENDİ

ÖZCAN, MHP LİDERİNE OSMANİYE’DEN SESLENDİ
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, depremden etkilenen Osmaniye’den MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye seslendi. Tanju Özcan, “Sayın Bahçeli Osmaniye Belediye Başkanınız nerede?” dedi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan depremden etkilenen 10 ilde ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak Osmaniye’ye giden Başkan Tanju Özcan son durumu aktardı. Özcan, bu bölgelerde büyükbaş ve küçükbaş hayvanların yeme ihtiyacı olduğunu söyledi vatandaşlara ve belediyelere bu yönde çağrıda bulundu. Öte yandan Başkan Özcan, Osmaniye’de kiminle konuştuysa Osmaniye belediye başkanını görmediklerini söylediklerini aktardı. Özcan, MHP’li Belediye Başkanı Kadir Kara’nın nerede olduğunu MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye yayımladığı videoda sordu.

SAYIN BAHÇELİ’YE DE ÇAĞRIDA BULUNMAK İSTİYORUM

Başkan Özcan, “Diğer bölgelerde çok karşılaşmadığımız bir durum var burada. Kimle konuşsak Osmaniye’de, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’yı hiç görmediklerini söylüyorlar. Ben buradan sayın Bahçeli’ye de çağrıda bulunmak istiyorum. Sayın Bahçeli, Osmaniye Belediye Başkanınız nerede?” diyerek Bahçeli’ye çağrıda bulundu.