Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Öncü Döner Açılışının 1. yılını coşkuyla kutladı

Öncü Döner Açılışının 1. yılını coşkuyla kutladı
Geçtiğimiz yıl Bolu'nun güzide merkezlerinden biri olan İzzet Baysal Caddesi'nde açılan Öncü Döner, açılışının birinci yılını coşkuyla kutladı.


2010 tarihinden bu yana, İskenderun usulü tavuk dürüm ve diğer lezzet seçenekleriyle hizmet veren Öncü Döner, geçtiğimiz yıl 103. şubesini Bolu'da açmıştı. 27 Eylül Pazartesi günü 1. yılına özel düzenlediği 1 alana 1 bedava kampanyasıyla büyük ses getirdi. Sabah saatlerinde başlayan yoğunluk tüm gün devam etti. 

Bolu halkının ilgisinden memnun olduğunu belirten iş yeri sahibi Armağan Özdemiroğlu, " Bolu'da 1. yılını büyük bir coşkuyla kutlayan Öncü Döner, 1 alana 1 bedava kampanyasıyla Bolu'da ses getirecek açılışa imza attı. Beklentilerin çok üstünde çok erken bir saatte yığılmalar yaşadık. 
Özellikle il dışından çok fazla misafirlerimiz vardı. Bizim yanımızda olan, olamayıp çelenk gönderen tüm sevdiklerimize teşekkür ediyorum" dedi. 

Hijyenin önemi vurgulayan Özdemiroğlu, "Öncü ailesinin birincil amacı hijyen. Özellikle pandemi sürecinde sağlığa ne kadar önem vermemiz gerektiğini bir kez daha anladık. Dolayısıyla hiç bir çalışanımız eldivensiz ve maskesiz dönerin tarafına geçmezler. Hijyen bizim sloganımız. Hep şöyle diyoruz hijyende öncü, sağlıkta öncü, paylaşımda öncü ve lezzette öncü" ifadelerini kullandı.