Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ÖĞRENCİLERİN TİYATRO GÖSTERİSİ BEĞENİ TOPLADI

ÖĞRENCİLERİN TİYATRO GÖSTERİSİ BEĞENİ TOPLADI
Atatürk Ortaokulu öğrencileri tarafından “Biraz Ayıp Ettik” isimli komedi tiyatro adlı tiyatro oyunu sahnelendi. Atatürk Ortaokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu dönem sonu gösterisinde öğrencilerin sergilediği tiyatro gösterisi büyük beğeni topladı.

Bolu İl Kültür Müdürlüğünde sahnelenen tiyatro gösterisine Teftiş Kurulu Başkanı Şadi Yılmaz, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Kunuk, Şube Müdürü Recai Yörük, birçok okul müdürü ve öğrenci velilerinin katıldı.

Atatürk Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Özer Bölükbaşı' nın yazıp yönettiği ve okulun öğrencilerinin rol aldığı "Biraz Ayıp Ettik" isimli komedi tiyatro etkinliği gerek işlediği konu ve gerekse öğrencilerin performansı izleyicilere keyifli saatler yaşattı.

İki seans oynama başarısı gösteren tiyatro izleyenleri hem güldürdü hem de verdiği mesajlarla düşündürdü. Eğlenceyi ve düşünmeyi bir arada izleyenlere sunan öğrencilerin performansı profesyonel oyuncuları aratmayacak kadar muhteşemdi.

Okul Müdürü Adem Öztürk, tiyatro gösterisi sonrasında yaptığı açıklamada; “Çocuklar kendilerine fırsat verildiğinde neleri başarabileceğini gösterdiler. Yeteneklerinin doğru işlendiğinde büyük işler başarabildiklerini ispat edercesine rollerini sergilerdiler. Atatürk Ortaokulunda klasikleşen tiyatro gösterileri Özer Bölükbaşı'nın öncülüğünde aralıksız 12 yıldır sergileniyor. Tiyatro alanında başarısını ispat etmiş olan okulumuz bundan sonraki yıllarda da tiyatro gösterilerine devam edecek gibi görünüyor” dedi.