Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ÖĞRENCİLER, FİDE DİKİMİ ETKİNLİĞİNDE BAŞKAN ÖZCAN İLE BİR ARAYA GELDİ

ÖĞRENCİLER, FİDE DİKİMİ ETKİNLİĞİNDE BAŞKAN ÖZCAN İLE BİR ARAYA GELDİ
Bolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından üretilen sebze fideleri, Özel Gürtan Okulu öğrencileri tarafından toprakla buluşturuldu. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın da katıldığı etkinlikte, öğrenciler toprakla uğraşmanın ve üretmenin mutluluğunu yaşadı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Çayırköy Bebek Ormanı’nda gerçekleştirilen fide dikimi etkinliğinde ilkokul öğrencileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Bolu Belediyesi’ne ait Bebek Ormanı’nda ikincisi gerçekleştirilen fide dikim etkinliğinde Başkan Özcan ile bir araya gelen öğrenciler, uygulamalı şekilde fide dikimini yerinde öğrenirken bir yandan da eğlenceli zaman geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

Etkinlikte çocuklarla konuşan Başkan Özcan, “Domates, biber, salatalık ekeceğiz. Onlar büyüyünce hep birlikte toplayıp burada piknik yapacağız. Geri kalanını da caddede bir stant açtıracağız. Orada siz, öğretmenlerinizin gözetiminde bu sebzeleri satacaksınız. Oradan elde edilen parayı, yoksul çocuklara verebilirsiniz. İsterseniz LÖSEV’e de bağışlayabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Etiketler: bolu haberler