Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

OCAK ‘HAYIR’DA YARIŞIYOR, DUR ‘DURAK’ BİLMİYOR

OCAK ‘HAYIR’DA YARIŞIYOR, DUR ‘DURAK’ BİLMİYOR
Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı, Kurban Bayramı vesilesiyle ilimizdeki ihtiyaç sahiplerine ulaşarak gönüllere dokundu.

Haber: Aslı Akış

Yaklaşan kurban bayramı öncesinde Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı, bir kez daha ihtiyaç sahibi ailelere ulaştı. Kapı kapı dolaşıp dayanışmanın en güzel örneğini sergileyen ülkü ocakları bayram sevinci yaşattı.

“BAYRAMLAR PAYLAŞMANIN DORUK NOKTASINA ULAŞTIĞI GÜNLERDİR”

Ülkü Ocakları İl Başkanı Cihan Özkalem, bayramların paylaşma duygusunu artırdığına dikkat çekerek; “Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı olarak mübarek Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza Bayram alışverişi yaparak evlerine dağıtımda bulunduk. Bayramlar paylaşmanın doruk noktasına ulaştığı günlerdir. Bu sebeple mübarek Kurban bayramı öncesi bir nebzede olsa ihtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla kapı kapı gezerek, bayram alışverişlerini kendilerine ulaştırdık.” Şeklinde konuştu.

“PAYLAŞMA VE YARDIMLAŞMA GELENEĞİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ”          

Milli örf ve adetlerin sürdürülmesi noktasında her daim katkı sunacaklarını da belirten Özkalem; “Kadim kültürümüzden gelen bu paylaşma ve yardımlaşma geleneğimizi daima sürdürerek bizlere, her koşulda birlik olabilme, kenetlenebilme, tek yürek, tek yumruk gibi hareket edebilme kabiliyeti veren bu milli örf ve adetlerimizi ilelebet yaşatacağız. Bayram alışverişlerimizde Bizlerden desteklerini esirgemeyen Başta MHP Bolu İl Başkanımız İlhan Durak ve hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verdi. 
Etiketler: bolu haberler