Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

“O İŞİNE BAKSIN O GÖREVDEN ALINMAMAYA BAKSIN”

“O İŞİNE BAKSIN O GÖREVDEN ALINMAMAYA BAKSIN”
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner’e cevap vererek, “Bu gönüllülük esasına dayanıyor. Erdoğan mitinglerinde bile okulları tatil edip öğrencileri zorla götürüyorlardı. O işine baksın o görevden alınmamaya baksın” dedi.

Haber: Oğuzhan Eke

Bolu’dan Ankara’ya, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan öncülüğünde başlayan yürüyüşün 4’üncü gününde AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner yazılı açıklama yaparak, belediye personelinin yürüyüşe katılmaya zorlandığını ileri sürdü. Söz konusu açıklamaya Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yürüyüş sırasında yaptığı açıklamayla cevap verdi.

“ONLAR BİLİR BU İŞLERİ”

AK Parti’nin mitinglere zorla katılımcı götürdüğünü ifade eden Özcan, “Vallahi bunların zihniyeti böyle Aramızda belediye çalışanı var mı? Var. İzin alıp gelmiş arkadaşlarımız. Bu gönüllülük esasına dayanıyor. Ama kimseyi de buraya zorla getirecek değiliz. Biz onların zihniyetinde değiliz. Hani mitinglerde bile Erdoğan mitinglerinde bile okulları tatil edip öğrencileri zorla götürüyorlardı. Onlar bilir bu işleri. Biz o işleri bilmeyiz. O işine baksın o görevden alınmamaya baksın” dedi.

“TÜM TÜRKİYE'Yİ ORAYA BEKLİYORUM”

Yürüyüş programının Çarşamba günü biteceğini ifade eden Özcan, “Katılan arkadaşlar beni çok mutlu etti. Onların motivasyonu bizi daha çok motive ediyor. Yineyoldan geçen araçların sürekli olarak kornayla destek vermesi yoğun bir şekilde. Motivasyonumuza inancımızı arttırıyor. Ben şu ana kadar katılan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Zaten günlük değişiyor. Ankara sınırında gece molamızı vereceğiz. Bundan sonra da sayımız hızla artarak Ankara'ya doğru yolumuza devam edeceğiz. Bir aksilik olmazsa da çarşamba günü saat 17:00 sularında genel merkezin önünde olacağız. Tüm Türkiye'yi oraya bekliyorum. Değişimden yana olan insanlar. Başkanım dolaşacak ama günden güne de katılım artıyor” ifadelerini kullandı. 
Etiketler: bolu haberler