Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

MİNİK DOKTOR VE HEMŞİRELER GÖZ DOLDURDU

MİNİK DOKTOR VE HEMŞİRELER GÖZ DOLDURDU
İlimizde faaliyet gösteren Özel Nafize Baysal Kreşi Kızılay Haftası dolayısıyla etkinlik düzenledi. Okulda düzenlenen etkinlikte öğrenciler tarafından temsili çadır kurularak Kızılay'ın faaliyetleri konusunda çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi.


HABER: ASLI AKIŞ

29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası kutlamaları kapsamında Özel Nafize Baysal Kreşinde Türk Kızılay’ı Bolu Şubesi miniklerle bir araya geldi.

Düzenlenen etkinliklerde Türk Kızılay’ı Bolu şubesi yetkilileri çocuklara Kızılay hakkında bilgiler verdi. Öte yandan yetkililer kurumun hazırladığı temsili Kızılay platformunda dramatize çalışmalar yaparak Kızılay’ın önemini anlatıldı.

Beyaz önlüklerini giyen minik öğrenciler doktor, hemşire olmanın mutluluğunu yaşadı. Öğretmenlerin kontrolünde arkadaşlarını muayene eden miniklerin performansı ve ciddiyeti büyük bir heyecan ve mutluluk oluşturdu.

Bu öğretici oyuna kendisini kaptıran minikler arkadaşlarına pansuman yaptı, iğne vurdu, tansiyonunu ölçtü. Renkli görüntülere sahne olan bir etkinliğe imza atan minikler unutulmaz bir an yaşadı. 
Etiketler: bolu haberler