Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

MHP BOLU İL TEŞKİLATI, BASIN MENSUPLARIYLA KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

MHP BOLU İL TEŞKİLATI, BASIN MENSUPLARIYLA KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ
Bolu’da bulunan bir kafede düzenlenen kahvaltıda, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu İl Teşkilatı ile basın mensupları bir araya gelerek, gündeme dair istişarelerde bulundu.

Haber: Oğuzhan Eke

MHP Bolu İl Başkanı İlhan Durak, MHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Aydın, MHP Bolu Kadın Kolları Başkanı Sema Kışlak ile Ülkü Ocakları Bolu Şube Başkanı Cihan Özkalem ve parti üyeleri, kahvaltıda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Sohbet havasında gerçekleşen birliktelikte, MHP Bolu İl Başkanı İlhan Durak, basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını cevaplandırarak, istek ve önerileri dinledi.

“SORUNLARI ÇÖZMEDE SİZİN EMEKLERİNİZİN ÇOK OLDUĞUNU BİLİYORUM”

Durak, basın mensuplarının sorun çözmede büyük görevi olduğunu belirterek, “Biz sizi çalışma ve mesai arkadaşı olarak görüyoruz. Bizim sizden bir farkımız yok, beraberiz. Süreci de beraber yürüteceğiz. İlimizin sorunlarını çözmede sizin emeklerinizin çok olduğunu biliyorum. Bundan dolayı da bugün farklı bir şey yapalım dedik. Siyasetçiler yıl boyunca konuşuyor, anlatıyor, basın mensuplarımız dinliyor. Basın mensuplarının sorunları nelerdir, sıkıntıları nelerdir? Biz sizden bunları dinleyip mikrofonu size vermek ve ona göre davranmak istiyoruz” dedi.

“HALKTAN VE BOLU’DAN UZAKLAŞILMIŞ BİR DURUMDA”

Durak, Bolu’nun sorunlarının siyasi bakış açısı nedeniyle çözülemediğini de ifade ederek, “Göreve geldiğimiz andan itibaren teşkilatlarımızla hızlı bir çalışmanın içerisine girdik. Birbirinden kıymetli 88 arkadaşımızla bu yola çıktık. Zamanımızın az olduğunu ama yapacak işimizin çok olduğunun bilincindeyiz. Bu kısa sürede şunu da gördük ki son yıllarda ilimizi akından ilgilendiren sorunlara sürekli siyasi yaklaşılmış ve vatandaş, Bolu’nun sorunlarıyla ilgilenilmekten ziyade siyasi şovlar haline getirilmiş. Halktan ve Bolu’dan uzaklaşılmış bir durumda” açıklamasında bulundu.

Birliktelik, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Etiketler: bolu haberler