Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

KENDİNE GELİYOR

KENDİNE GELİYOR
Kampa geç katılan tecrübeli oyuncu Bilal Kısa gittikçe temposunu artırıyor. Boluspor’da yeni sezon hazırlıkları devam ederken, Teknik Direktör Giray Bulak’ın başlayacak lig öncesi kadro arayışı devam ederken, Bulak, tecrübeli oyuncuyu da maçlara hazırlamaya çalışıyor.

Fizik olarak tam hazır olmasa da temposunu giderek artıran Bilal Kısa, Adana Demirspor ile oynanan hazırlık karşılaşmasında ikinci yarı sahada yer aldı. Takım arkadaşlarından geride başlayan ve onları yakalamak için temposunu gün geçtikçe artıran Bilal Kısa, Adana Demirspor maçıyla yavaş yavaş temposuyla kendini bulduğunu gösterdi.

Karşılaşmada 89. dakikada kazanılan serbest vuruşu kendine has vuruşuyla topu filelere gönderen Bilal Kısa, şimdiye kadar oynanan hazırlık karşılaşmalarında Boluspor’un galibiyet golünü de atmış oldu.

B.B. Erzurumspor ile oynanan maçta da ikinci yarı oyuna dahil olan Bilal Kısa, Adana Demirspor maçıyla farklı bir görüntü ortaya koydu. Lig maçına kadar hazır olmak isteyen Bilal Kısa, özel çalışma programı ile antrenmanlarına devam ediyor.