Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

KAPTAN AKBABA’DAN KAMP DEĞERLENDİRMESİ

KAPTAN AKBABA’DAN KAMP DEĞERLENDİRMESİ
Boluspor, yeni sezon hazırlıklarına kendi tesislerinde sürdürüyor. Kırmızı beyazlılarda kaptan Çağlar Şahin Akbaba, yapılan antrenmanın sonrasında açıklamalarda bulundu.

Kampın oldukça verimli geçtiğini ifade eden Akbaba; “Kampın 3.etabındayız. çalışmalar güzel gidiyor. Hocanın kendi oyun mantalitesi, kendi taktiği doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Haber: Burhan Yeşiltaş-Fahri Gündüz

“Güzel gelişmeler kat ettiğimizi düşünüyorum”

Bu yıl Boluspor teknik direktörü Turgay Altay ile yeni bir oyun mantalitesi belirlediklerini aktaran başarılı file bekçisi; “Sezona başladık. 20-25 günlük süreç oldu. Kampın 3.etabındayız. çalışmalar güzel gidiyor. Hocanın kendi oyun mantalitesi, kendi taktiği doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu ana kadar takım oyunu anlamında güzel gelişmeler kat ettiğimizi düşünüyorum. İnşallah bu sene kendi oyun mantalitemizi yerleştirip güzel bir oyun sergileyeceğimizi düşünüyorum. Kamp dönemini de inşallah sakatlıksız bir şekilde bitiririz. Sezona iyi bir başlangıç yaparız. Şuan her şey olumlu gidiyor” şeklinde konuştu.

“Bu sene her şeyin iyi olacağını düşünüyorum”

Bu yıl Boluspor’u izleyen taraftarın zevk alacağı bir takım izletmek istediklerinin altını çizen Çağlar Şahin Akbaba; “Yeni bir oyun şablonu yerleştirmek kolay değil. Bu tabii zaman istiyor. Ama sezon başından başlamamız bir avantaj oldu. Her şey olumlu gidiyor. Ufak tefek hatalar oluyor. Onları kendi aramızda çözüyoruz oyun içinde. Zaman gerekiyor. Bu sene her şeyin iyi olacağını düşünüyorum. Bizim ve oyun anlamı için. Taraftarında hem anlayışını bekliyorum hemde daha büyük zevk alacağını düşünüyorum” ifadelerine yer verdi.  

Etiketler: bolu haberler