Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

KAÇEP BAŞKANI GÜLEN’DEN ATA’YA VE BAŞBUĞ’A ZİYARET

KAÇEP BAŞKANI GÜLEN’DEN ATA’YA VE BAŞBUĞ’A ZİYARET
Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Bolu KAÇEP Başkanı Sema Gülen görevi devraldıktan sonra ilk olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Başbuğ Alparslan Türkeş’in mezarını ziyaret etti.

Haber: Servet Gökçek

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Bolu Kadın Kolları, Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları(KAÇEP) Başkanlığı sahaya indi. MHP Bolu KAÇEP Başkanı Sema Gülen, Ankara’ya gitti.

Başkan Sema Gülen’e kadın kollarından kalabalık bir ekip de eşlik etti. Başkan Gülen ve beraberindeki heyetin ilk durağı Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir oldu.

Anıtkabir ziyaretinin ardından Bolu KAÇEP Heyetinin bir sonraki durağı ise MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in mezarı oldu. Gülen ve beraberindeki Kadın Kolları Heyeti ziyaretlerinde Atatürk ve Türkeş için dua ettiler.

 “MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ”

MHP Bolu KAÇEP Başkanı Sema Gülen, Ankara programına dair yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “MHP Bolu KAÇEP Başkanlığı olarak Ankara programımızı büyük bir enerji ile gerçekleştirdik. İlk durağımız Atamızın Huzuru oldu. Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve minnetle andık. Açtığı yolda, gösterdiği ilke ve hedeflere hiç durmadan yürüyeceğimize and içtik. Bolu KAÇEP Başkanlığı olarak daha sonra davamızın kurucu Genel Başkanı merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’in Beştepe’deki anıt mezarını ziyaret ettik. Milliyetçi Hareketin neferleri olarak Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in bizlere emanet ettiği bu kutlu davada Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin öncülüğünde mücadelemizi sürdüreceğiz.”
Etiketler: bolu haberler