Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

İŞTE İKİ OYUNCUYA ÖNERİLEN RAKAMLAR

İŞTE İKİ OYUNCUYA ÖNERİLEN RAKAMLAR
Boluspor Başkanı Abdullah Abat, sezon sonu değerlendirmesi yaparak, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Boluspor Kulüp tesislerinde konuşan Abat, “ Kabongo ve Selmani transferi, Boluspor adına gelecek yıllarda, gerçekten maddi anlamda elini güçlendirecek futbolculardan 2 tanesidir sadece” dedi.

Haber: Ali Çağrı Demirtaş

Devre arasında takıma yapılan forvet ve kaleci takviyesiyle kayda değer başarı gösteren Boluspor, Süper Toto 1. Lig sezonunu 11. sırada tamamladı. Boluspor Başkanı Abdullah Abat, devre arasında takıma katılan Kabongo ve Selmani’yi takımda tutmak istediklerini yaptığı basın açıklamasında dile getirdi.

Abat, Kabongo ve Selmani transferinin gelecek yıllar için maddi anlamda Boluspor’a büyük katkı sağlayacağını dile getirerek, “Devre arası gönderip devre arası aldığımız kiralık veya bonservisli futbolcular, özellikle Selmani ve Kasongo Kabongo, üzerinden geçiyim, şuan da Kasongo Kabongo’ya  300 bin Euro bonservis teklifi vardır, Selmani’yi istediğimiz  para 1 milyon Euro’dur. Şuan 450 bin Euro’ları gördü. Ama biz bekliyoruz. Bu iki futbolcunun da takımımızda sözleşmesi 2,5 yıldır. Bu Boluspor adına gelecek yıllarda gerçekten maddi anlamda elini güçlendirecek, futbolculardan 2 tanesidir sadece” ifadelerini kullandı.

“Bütçeye göre hareket ettik”

Takım olarak yapılan transferler ile açılan bütçe alanı doğrultusunda hareket ettiklerine vurgu yapan Abdullah Abat, “Gönderdiğimiz futbolcularla gelen futbolcuların bütçe anlamında bize açtığı hareket alanı kadar transfer yaptık ve biz 14 milyon 800 bin lira daha bunun içerisinde futbolcularla yapacağımız cezaları ve pazarlık payları da verilmek kaydıyla düşünürsek, 14 milyon 800 bin lira gibi bir takım kadrosuyla 42 puanla 11. Sırada tamamladık” şeklinde konuştu.
Etiketler: bolu haberler