Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

İSİM ÇOK, AÇIKLAYAN YOK!

İSİM ÇOK, AÇIKLAYAN YOK!
Boluspor’da kongreye az bir süre kala kimin başkan olacağı merakla bekleniyor. İlk kongrede çoğunluğun sağlanmaması üzerine kongre 15 Haziran’a ertelenirken, başkanında kim olacağı bilinmiyor. Gözler Ramazan Bayramını Bolu’da geçirecek olan Oktay Ercan’a çevrildi.

Bayram sonrası Boluspor’da hareketli saatlerin yaşanması bekleniyor. İlk oturumda çoğunluk sağlanamadığı için kongre ertelenirken, çoğunluk aranmadan yapılacak olan kongre için gözler 15 Haziran’a çevrilmiş durumda.

İlk kongre de aday olan Cavit Demir’in ertelenen kongreden sonra ‘İkinci kongrede aday olmayı düşünmüyorum’ demesinin ardından gözler Başkan Necip Çarıkçı ve Oktay Ercan’a çevrildi.

Oktay Ercan’ın aday olup olmayacağı bilinmezken, Bolulu iş adamı Arefe günü Ramazan Bayramını geçirmek üzere Bolu’ya geliyor. Başkan Necip Çarıkçı ile bir görüşme yapması beklenen Oktay Ercan’ın nasıl bir karar vereceği merak ediliyor.

Taraftar grupları ise kongrede Oktay Ercan’ın aday olmasını istedikleri gelen bilgiler arasında yer alıyor. Kırmızı Beyazlı taraftarların Boluspor’a sahip çıkmasını istedikleri Oktay Ercan’a destek verecekleri kulislerden gelen bilgiler arasında.

Başkan Necip Çarıkçı ise kimse aday çıkmazsa kulübü de sahipsiz bırakmayacağını yakınlarına söylediği gelen haberler arasında. Yeni sezon içinde gizliden çalışmalarını yapan başkan Necip Çarıkçı takım kurma yolunda hazırlık yaptığı, aday çıkmazsa yoluna kaldığı yerden devam etmesi bekleniyor.

Birçok kongrede ismi geçen Metin Kumaş ismi de yavaştan yavaşa gündeme gelmeye başladı. Bolu da iş kuran ve yönetim içinde bulunan iş adamı Ferhat Bağcı’nın ismi geçtiğimiz aylarda başkanlık için adı geçmişti.

Mevcut yönetim içinde bulunan bazı yöneticilerin Ferhat Bağcı’ya destek verecekleri ve aday olması yönünde baskı yaptıkları gelen haberler arasında yer alıyor.