Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

İL BAŞKANI BURHAN AKTAŞ’TAN KURULTAY MESAJI

İL BAŞKANI BURHAN AKTAŞ’TAN KURULTAY MESAJI
İYİ Parti Bolu İl Başkanı Burhan Aktaş, 24 Haziran’da Ankara’da yapılacak olan İYİ Parti 3. Olağan Kurultayı öncesi yaptığı açıklamada, “İçinde bulunduğumuz tarihsel süreci de göz önüne alarak, ülkemizde yaşanan kutuplaşmayı sonlandıracağına, partimizi iktidara taşıyacağına inandığımız Sayın Genel Başkanımıza kurultayda desteğimiz tamdır.” dedi.

Haber: Selda Selin Özbay

İYİ Parti 3. Olağan Kurultayı 24 Haziran’da Ankara’da yapılacak. Kurultay öncesi bir mesaj yayımlayan İYİ Parti Bolu İl Başkanı Burhan Aktaş, partinin kurucu lideri Meral Akşener’e tam destek vurgusu yaptı.

“MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİNE OLAN İNANCIMIZ TAMDIR”

Başkan Aktaş, yayımladığı mesajında, iyi parti’nin kurumsal kimliğini oluşturduğuaj işaret ederek;  “Türkiye’yi yeniden inşa etme ülküsüyle yola çıkmış binlerce vatanseverin bir araya gelerek hayat verdiği, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nde kendini yetiştirmiş cesur bir Türk kadını olan Meral Akşener’i kurucu lideri ve genel başkanı olarak benimsemiş ve 25 Ekim 2017 tarihinde kurumsal kimliğini oluşturmuş siyasi bir partidir. Kuruluşundan bugüne değin, yüce Türk Milletinin umudu olan İYİ Parti'nin Lideri Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, parti içi demokrasi anlayışının en güzel örneği olarak, genel seçim sonrası, 24 Haziran 2023 tarihinde 3. Olağan kongresini yapmaya karar vermiştir. Kurultaydan, partimizin, birlik, beraberlik ve milletin umudu olma yolunda daha da güçlenerek çıkacağına, aynı azim ve cesaretle mücadeleye devam edeceğine olan inancımız tamdır.”şeklinde konuştu.

GENEL BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ”

Aktaş,  Meral Akşener’e kurultayda destek vermeye devam edeceklerini belirterek; “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in, demokrasi, hukuk, temel insan hakları, vatanın bölünmez bütünlüğü ve cumhuriyetimizin temel değerleri için vermiş olduğu mücadelede, ardında ve yanındayız. İçinde bulunduğumuz tarihsel süreci de göz önüne alarak, ülkemizde yaşanan kutuplaşmayı sonlandıracağına, partimizi iktidara taşıyacağına inandığımız Sayın Genel Başkanımıza kurultayda desteğimiz tamdır. Yapılacak olan kongrede Türkiye Cumhuriyetinin 81 vilayetinin başkanları olarak, kurucu liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i; Amasız, Fakatsız, Lakinsiz Genel Başkan adayı olarak önereceğimizi, partimize gönül vermiş milyonlarca yol arkadaşımız ve Yüce Türk milleti önünde beyan etmeyi bir görev addediyoruz. Kurultayımızın partimize ve milletimize hayırlı olmasını diliyoruz.” ifadelerini kullandı. 

Etiketler: bolu haberler