Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Hijyen Kuralları En Üst Seviyede

Hijyen Kuralları En Üst Seviyede
Bolu Karamanlar Mahallesi'nde 2-5 yaş arası çocuklara hizmet veren Özel Nafize Baysal Gündüz Bakımevi, pandemi sürecinde çocuklara gösterdiği hassasiyet ve çalışmalarıyla Bolu'da en çok tercih edilen kreşlerden biridir. Her çocuğun yaş grubuna uygun eğitici ve öğretici içerikler oluşturarak onların gelişimine doğrudan katkı sağlıyor.
Özel Nafize Baysal Gündüz Bakımevi, okul öncesi eğitimin bilincinde olarak küçük yaştaki öğrencilerin psikomotor ve bilişsel becerilerinin ilerleyen eğitim dönemlerinde daha hızlı gelişmesini sağlamak amacıyla kapsamlı çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Eğitimde kullanılan oyuncak ve diğer materyaller düzenli olarak dezenfekte edilmekte ve kontrolü sağlanmaktadır. 

Pandemi döneminde hijyen kurallarına en üst seviyede dikkat edildiğini belirten Özel Nafize Baysal Gündüz Bakımevi kurucusu Aylin Özdemir, "Çocuklarımızı hijyen kurallarıyla ilgili sürekli bilinçlendiriyoruz. Kreşe girdikleri andan itibaren kendilerini evlerinde gibi hissetmelerini sağlıyoruz. Hijyen kurallarımız en üst seviyede. Özellikle çocukların temas edebileceği alanlarda temizlik konusunda çok hassas davranıyoruz" dedi. 

Küçük yaştaki öğrencilerin beslenmelerinin uzman kişiler tarafından hazırlandığını açıklayan okul kurucusu Aylin Özdemir, "Biz çocuklarımızın zihinsel gelişimleri olduğu kadar fiziksel gelişimlerinin de sağlanması amacıyla uzman kişiler tarafından yemek listelerini hazırlıyoruz. Yaşadığımız pandemi sürecinde hijyen konusunda gösterdiğimiz hassasiyeti beslenme konusunda da devam ettiriyoruz.  Çocuklarımızın sağlığı bizim için her şeyden önemli" şeklinde konuştu.

Ailelerin güvenli tercih edebileceği bir kurum olan Özel Nafize Baysal  Gündüz Bakımevi, yaptığı çalışmaları, hijyen kuralları ve gösterdiği ilgiyle çok sayıda velinin takdirini kazanmıştır.