Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

HIGHWAY’DE İNDİRİM ÜSTÜNE İNDİRİM YAĞIYOR!

HIGHWAY’DE İNDİRİM ÜSTÜNE İNDİRİM YAĞIYOR!
Avrupa’nın en büyük otoyol üzeri alışveriş ve yaşam merkezi HighWay Outlet, yılın 365 günü avantajlı fiyatlarla sunduğu alışveriş keyfini, düzenleyeceği İndirim Panayırında ekstra indirim fırsatlarıyla müşterileriyle buluşturacak.

Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan Dünyaca ünlü yüzlerce markanın, İndirim Panayırına özel olarak binlerce indirimli ürün seçeneği ile katılım sağlayacağı İndirim Panayırı, 1 Kasım Pazartesi günü itibariyle başlayarak, Kasım ayı boyunca devam edecek.

1 ay boyunca mağazaların önüne kurulu bulunan dev indirim çadırlarında, ünlü markalar en seçkin ürünlerini Outlet fiyatlarının da altında ekstra indirim fırsatları ile müşterilerinin satışına sunacak.

İndirim Panayırı ile outlet alışveriş keyfini %70’e varan ekstra indirimlerle müşteriler için daha cazip hale getirecek olan HighWay Outlet, giyimden teknoloji ürünlerine, ayakkabıdan çantaya, kozmetikten aksesuara ve ev tekstilinden ev dekorasyonuna tüm kategorilerde indirim üstüne indirim fırsatları ile ziyaretçilerinin yüzünü güldürecek.

Etiketler: bolu haberler