Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

HENA BEBEK SPA MERKEZİ

HENA BEBEK SPA MERKEZİ


Bolu'nun ilk ve tek bebek spa merkezi olan Hena Bebek Spa Merkezi, MEB onaylı sertifikalara sahip uzman ekibimizle hizmete açıldık.
Bolu'nun ilk ve tek bebek spa merkezi olarak bebeklere yönelik vermiş olduğumuz hizmet sayesinde hem bebeğinizin konforlu bir dönem geçirmesini hem de annelerin daha kolay ve rahat hareket etmesini sağlıyoruz. Alanında uzman ekibimizin desteği ile gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalar için gerekli tüm izin ve belgelere sahibiz. Biz, anne ve bebeklere sağlıklı bir yaşam sunabilmek adına özenle ve dikkatle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.
Hena Bebek Spa Merkezi'nde alanında uzman ekibimiz ile tam donanımlı ve kalite standartları içerisinde hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz bu sektörde gerçekleşen yenilikleri ve değişimleri yakından takip ediyor, bu yenilikler ve gelişimler doğrultusunda kendimizi geliştiriyoruz. Eğer sizler de rahat bir doğum geçirmek, bebeğinizin gelişimini olumlu etkilemek istiyorsanız ekibimizin sunduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. DETAYLI BİLGİ