Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

HEMŞİRELİK ÖĞRENCİLERİ ENGELLİLER HAFTASINDA ÖZEL BİREYLERLE ETKİNLİK GERÇEKLEŞTİRDİ

HEMŞİRELİK ÖĞRENCİLERİ ENGELLİLER HAFTASINDA ÖZEL BİREYLERLE ETKİNLİK GERÇEKLEŞTİRDİ
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü 4. Sınıf öğrencileri sosyal sorumluluk dersi kapsamında Bolu Umut Işığı Derneği Üyeleri anne ve çocukları ile engelliler haftasında etkinlikler gerçekleştirdi.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü sosyal sorumluluk ders hocası Öğretim Görevlisi Hacer Alpteker danışmanlığında 4. Sınıf öğrencileri Eda Nur Göçer, Emine Nur Orhan, Zehra Merve Türkay, Betül Çağılcı, Betül Oral ve Rabia üzüm 10 -16 Mayıs engelliler haftası dolayısıyla Bolu Umut Işığı Derneği Üyesi anne ve özel çocuklar ile Engelsiz kafede bir araya geldi. 

Öğrenciler hafta kapsamında, dernek üyesi anne ve çocuklarıyla önce fidan diktiler ardından her fidana özel bireylerden birinin ismi verildi.

Öğrencilerin özel bireyle ile ikinci etkinliği resim yapmak oldu. Resimler yapılırken şarkılar söylendi, sohbetler edildi.

Gönüllü öğrenciler bundan sonra farklı sosyal sorumluluk projelerinde de gönüllü olarak yer almak istediklerini ifade ederken, özel bireyler ve anneleri de bu anlamlı etkinlikten ötürü teşekkür ettiler.
Etiketler: bolu haberler