Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

HALUK LEVENT BOLU’YA GELİYOR!

HALUK LEVENT BOLU’YA GELİYOR!
Bolu Belediyesi tarafından düzenlenen 17 Temmuz Mustafa Kemal Atatürk’ün Bolu’ya Gelişinin yıl dönümü etkinlikleri kapsamında ünlü müzisyen Haluk Levent, konser verecek.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, seçim sürecinde verdiği sözlerden birini daha gerçekleştirmek için harekete geçti. Başkan olması halinde kendi döneminde Seçim sürecinde 17 Temmuz Mustafa Kemal Atatürk’ün Bolu’ya Gelişi’ni coşkulu bir şekilde kutlanacağını söyleyen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, çalışmalara başladı. Başkan seçildikten sonra ilk 17 Temmuz’unu geçirecek olan Özcan, vatandaşın eğlenebileceği coşkulu etkinlikler için hazırlıklarını tamamlamak üzere.

Edinilen bilgiye göre bu yıl yapılacak olan 17 Temmuz etkinlikleri, saat 19.00’da Çankaya Belediyesi’nin ünlü halk oyunları gösterisi ile başlayacak. Halk oyunları gösterilerinin tamamlanmasının ardından etkinlikler çeşitli sanatçıların gösterileri ile devam edecek.

HALUK LEVENT KONSERİ OLACAK

Gecenin ana gösterisinde kurduğu dernek ve yaptığı yardımlar ile toplumun her kesiminden taktir görmeyi başarmış, ünlü Rock yıldızı Haluk Levent sahne alacak. Saat 22.00’de sahneye çıkması planlanan Haluk Levent, Bolululara şarkılarını seslendirecek.

 

Etiketler: haluk levent bolu