Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

HAKSEVER İNŞAAT BOLULU VATANDAŞLARA HİZMETLERİNE DEVAM EDİYOR

HAKSEVER İNŞAAT BOLULU VATANDAŞLARA HİZMETLERİNE DEVAM EDİYOR
2017 yılında Bursa’dan Bolu’ya gelip inşaat sektöründe adını duyuran Haksever İnşaat, Bolulu vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor. Alpagut Mahallesi çift garajlı 190 m2 4+1 konut projesinde sona gelindi. Satışlar Ekim Ayında başlayacak.


2017 yılında Bursa’dan Bolu’ya gelip inşaat sektöründe adını duyuran ve aile şirketi olan Haksever İnşaat, Bolu’da birçok mahallede yaptıkları projeler ile Bolulu vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor. Alpagut Mahallesi’nde 20 daire, Kılıçarslan Mahallesi’nde 18 daire ve 2 dükkân ile başlayan inşaatlar, Kültür Mahallesi’nde devam ediyor. Kılıçarslan Mahallesi 155’inci Sokak Neri Sultan Apartmanı numara 12’de hizmetlerini vatandaşlar ile buluşturan Haksever İnşaat, 3+1, 2+1 daireler ile 1765 metrekare yerler ile Ağustos ayından itibaren 4 yeni proje ile devam edecek.

 

EKİM’DE SATIŞLAR BAŞLIYOR

Haksever İnşaat tarafından yapılan Alpagut Mahallesi çift garajlı 190 m2 4+1 konut projesinde sona gelindi. Cam balkonlar kombiler ve ankastre setler takılı olacak şekilde yapılan projede her şey son sistem. Haksever İnşaat, Ekim Ayında başlayacak olan satışlar ile Bolulu vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor.