Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Haine hain dedim, Instagram paylaşımımı kaldırdı

Haine hain dedim, Instagram paylaşımımı kaldırdı
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın mülteciler ile ilgili yaptığı açıklamasıyla Türkiye'nin gündemine otururken açıklamasına yorum yapan isimlerden biri de Fetö firarisi Emre Uslu olmuştu. Başkan Tanju Özcan, Emre Uslu'nun yorumuna " Şerefsiz fetöcü " diye cevap verdiği için Instagram'ın paylaşımını kaldırdığını söyledi. Konuyla ilgili açıklama yapan Tanju Özcan " Bu haine hain dedim diye şerefsiz dedim diye ABD malı Instagram paylaşımımı kaldırdı. Taktiri halkıma bırakıyorum. Bu olay vesilesi ile ABD’nin de ne mal olduğu bir kez daha ortaya çıkmıştır. " dedi.
Haber: S.Sevgül Kaba

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan , mülteciler ile ilgili açıklamasına sosyal medya hesabından,  Fetö firarisi Emre Uslu'nun yorum yapmasına karşı , Emre Uslu'ya   " Şerefsiz fetöcü " diye cevap vermişti. Başkan Tanju Özcan , Emre Uslu'ya verdiği bu cevap yüzünden Instagram'ın paylaşımını kaldırdığını söyledi. Konuyla ilgili açıklama yapan Tanju Özcan " “ Fetö’cü Emre USLU bana saklandığı ininden Twit atıp faşist, Kemalist diyor. Doğru ben Kemalistim ama faşist değilim. Sen fetocüsün hem de vatan hainisin hemde şerefsizsin. Bu vesileyle şunu da söyleyeyim bu haine hain dedim diye şerefsiz dedim diye ABD malı ınstagram paylaşımımı kaldırdı. Taktiri halkıma bırakıyorum. Bu olay vesilesip ile ABD’nin de ne mal olduğu bir kez daha ortaya çıkmıştır.  " dedi.

"NAMUSLU VE ŞEREFLİ SAVCILARA SESLENİYORUM"

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan meclis toplantısında"  15 Temmuz hain darbe girişimi taşeronu fetödür. Ama müteahhit yani işin plancısı ve uygulayıcısı ABD yönetimidir. T.C’ nin namuslu ve şerefli savcılarına sesleniyorum. ABD’nin darbe girişimindeki rolünü biliyorsunuz. Elinizde yeterli delil var. Darbeyi ABD’nin planladığı ortada, taşeron hainleri hala beslemeye devam ediyor, oda ortada gerçekten darbenin siyasi ayağını araştırmak istiyorsanız, ABD Başkanları, OBAMA, TRUMP ve BİDEN hakkında soruşturma açınız, hatta gerekir ise kırmızı bülten çıkartınız. Göreceksiniz içerdeki siyasi siyasi ayak kendiliğinden ortaya çıkacaktır. " açıklamasında bulundu.