Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

"HADDİNİ BİL REKTÖR"

Boluspor taraftarı BAİBÜ Mengen Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümünün Mengen’den Bolu’ya taşınması konusuna, sosyal medya hesabından sert bir şekilde tepki gösterdi.

Boluspor taraftarı BAİBÜ Mengen Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümünün Mengen’den Bolu’ya taşınmasının tekrar gündeme gelmesi hususunda, sosyal medya hesabından sert bir şekilde tepki gösterdi. Boluspor taraftarları yaptığı açıklamada ;


"HADDİNİ BİL REKTÖR !

İzzet babamız ve Ahmet Baysal amcamız Bolu’muzun değeridir ve bizlerin kırmızı çizgisidir.Onun eserlerine yapılacak olan en ufak yanlış bizlere ve Bolu halkına yapılmış demektir.

İzzet babamızın bizlere emanet bıraktığı eserlerine ve Ahmet Baysal amcamıza sahip çıkmak da bizim boynumuzun borcudur.O yüzden şunu asla unutmayın ki Ahmet Baysal amcamızın özünden düşen bir damla yaşa bizler ve Bolu halkı on binler ile siper olur.

Eğer bizleri ve Bolu halkını karşınıza almak istemiyorsanız bir an önce saçma fikirlerinizi,gereksiz projelerinizi kendinize saklayın ve İzzet babamızın kemiklerini,Ahmet amcamızın yüreğini sızlatmaktan vazgeçin.Yoksa tepkimiz çok daha sert olacaktır.

BİZİM SABRIMIZI ZORLAMAYIN !" ifadelirini kullandı.