Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

GÜVENLİK VE TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALINACAK

GÜVENLİK VE TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALINACAK
Bolu Çalışma ve İş Kurumu, Toplum Yararına Program kapsamında Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı merkez ve ilçelerde istihdam edilmek üzere 100 özel güvenlik görevlisi ve 400 temizlik personeli alımı gerçekleştirecek.

Bolu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından Temizlik Personeli ve Özel Güvenlik Görevlisi alımına ilişkin yapılına açıklamada; “Bolu Çalışma ve İş Kurumu aracılığı ile Toplum Yararına Program kapsamında Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı merkez ve ilçelerde istihdam edilmek üzere “Temizlik Personeli-400 kişi” ve “Özel Güvenlik Görevlisi-100 kişi” alınacak.

Talep edenler 12.08.2020 ile 16.08.2020 tarihleri arasında “ALO170” iletişim hattı ve internetten “İŞKUR E-ŞUBE” üzerinden kendileri müracaat edebileceklerdir. İŞKUR İl Müdürlüğünden başvuru alınmayacaktır.

Belirtilen tarihler arasında başvuru yapanlardan tamamı kura ile belirlenmek üzere 20.08.2020 tarihinde yapılacak olan noter kurası yöntemiyle programa katılma koşulları uygun olanlar katılımcı olarak belirlenecektir.  İşe başlama tarihi okulların açılma tarihine göre belirlenecektir” ifadelerine yer verildi.

BAŞVURU ŞARTLARI

Kuruma kayıtlı işsiz olmak,18 yaşını tamamlamış olmak, Emekli ve malul aylığı almıyor olmak, Öğrenci olmamak (açık öğretim ve açık lise öğrencileri hariç),Hane halkı gelirinin asgari ücretin 1,5 katının altında olmak, Mevzuatta yer alan daha önce yararlanılan kurs/programlar arasındaki bekleme süresini doldurmuş olmak.