Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

GEREDESPOR SPORTİF DİREKTÖRÜ BARTIK’TAN ÖZEL AÇIKLAMALAR

GEREDESPOR SPORTİF DİREKTÖRÜ BARTIK’TAN ÖZEL AÇIKLAMALAR
Akay Kardeşler Bolu 1.Amatör Kümede Play-Off heyecanı Pazar günü oynanacak mücadelelerle başlıyor. Zorlu karşılaşmalar öncesi Geredespor Sportif Direktörü Gökhan Bartık, açıklamalarda bulundu.

Bartık, hedeflerinin BAL ligi olduğunu kaydederek, “Yönetim kurulu üyelerimize bu noktada bir kez daha canı gönülden teşekkür etmek istiyorum. Takımımıza yapmış olduğumuz son dokunuşlarla play-off müsabakalarını da alnımızın akıyla ve başarılı bir şekilde bitirip Geredespor’u hak ettiği yer olan BAL ligine çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

“Hedef BAL ligi parolasıyla göreve geldik”

Geredespor Başkanı Celal Uslu önderliğinde lige çok iyi başladıklarını vurgulayan Bartık; “Hepinizin ve tüm futbol severlerin bildiği üzere Celal Uslu başkanım ve yönetim kurulu üyelerimizin takdirleriyle sezon başında Sportif Direktörlük görevine getirildim. Hedef BAL ligi parolasıyla göreve geldiğimiz günün ertesinde futbol şubesinde bulunan yöneticilerimizle beraber istişare ederek, takımımızı kurma noktasında futbol şubenin de katkılarıyla çalışmalarımıza başladık” şeklinde konuştu.

“Takımımızda ihtiyaç duyduğumuz gerekli bölgelere çalışmalarımızı gerçekleştirdik”

Sezon başında takımı Tarık Yurttaş’a emanet ettiklerinin altını çizen Bartık; “Güzel bir transfer sezonunun ardından tecrübeli ve kariyerli hocamız Tarık Yurttaş önderliğinde teknik ekibimiz ve oyuncularımızla beraber iyi bir kamp dönemi geçirdik. Takım içindeki başkan, hoca ve futbolcu uyumu sayesinde klasman grubunda çıktığımız müsabakalarda galibiyetler ardı ardına geldi. Klasman grubu maçları sonrası teknik ekibimizle beraber bir araya geldik. Takımımızda ihtiyaç duyduğumuz gerekli bölgelere çalışmalarımızı gerçekleştirdik” dedi.

“Başkanımıza çok teşekkür ediyorum”

Takıma yeni katılan oyuncular için Başkan Uslu’ya teşekkür eden Bartık; “Sonuçlanmış olan transferlerimiz için sezon başında hedefini koyduğumuz BAL ligi için maddi manevi desteklerini bizlerden esirgemeyen en başta Geredespor Kulubü Başkanı Celal Uslu'ya ve yönetim kurulu üyelerimize bu noktada bir kez daha canı gönülden teşekkür etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

“Geredespor’u hak ettiği yer olan BAL ligine çıkarmayı hedefliyoruz”

Bartık tek hedeflerinin Geredespor’u BAL ligine çıkartmak olduklarının altını çizerek; “Takımımıza yapmış olduğumuz son dokunuşlarla play-off müsabakalarını da alnımızın akıyla ve başarılı bir şekilde bitirip Geredespor’u hak ettiği yer olan BAL ligine çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

“Geredeli futbolseverlere ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum”

Geredespor Sportif Direktörü Gökhan Bartık, Geredespor taraftarına da çağrıda bulunarak; “Bu süreçte bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan Geredeli futbolseverlere ve taraftarlarımıza teşekkür ediyor ve play-off ve play-out maçında her zaman olduğu gibi bizleri yine yalnız bırakmamalarını daha güçlü bir şekilde destek vermelerini istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler: bolu haberler