Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

“GEREDE BİZİM, GEREDE’MİZİ TEMİZ TUTALIM”

“GEREDE BİZİM, GEREDE’MİZİ TEMİZ TUTALIM”
Gerede Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri cadde ve sokakları yıkıyor. Ekipler, temizlik çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Meydanı’ndan Atatürk Bulvarı üzeri istikametindeki kaldırımları ve yolları tazyikli su ile yıkadı.

Belediye Başkanı Mustafa Allar yaptığı açıklamada, yolları, karın kalkmasının ardından tuz ve çamur birikintilerinin giderilmesi için yıkadıklarını kaydetti. Çalışmanın diğer caddelerde de devam edeceğini söyleyen Allar, “Bu noktada Gerede’nin temiz ve yaşanabilir bir yer olması için çalışmalarımız aralıksız devam edecek” ifadelerini kullandı.

“GELECEK NESİLLERE YAŞANABİLİR BİR GEREDE BIRAKALIM”

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; “Temizlik konusunda vatandaş olarak da üzerimize büyük görevler düşüyor. Gerede bizim, Geredemizi temiz tutalım. Doğası ve çevresiyle gelecek nesillere yaşanabilir bir Gerede bırakalım. Temizlik bilinci her anlamda oluşturulmalıdır. Bu bilinç oluşursa, İlçe merkezimiz daha temiz bir görünümüne kavuşacaktır. Bu konuda çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekteyiz. Vatandaşlarımızdan da aynı duyarlılığı beklemekteyiz’’ dedi.

Etiketler: bolu haberler