Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ERAY’DAN ÖZDEMİR’E ZİYARET

ERAY’DAN ÖZDEMİR’E ZİYARET
TV8’de yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasına katılan ve yarışmada gösterdiği performansıyla adeta fırtına estiren ve geçtiğimiz yarışmadan elenen Bolulu Eray Aksungur, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir’i makamında ziyaret etti.

TV8'in fenomen yarışması MasterChef Türkiye’ye katılan ve performansı ile Bolu’nun gururu olan Bolulu Eray Aksungur, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Başkan Yardımcısı Özdemir, Bolu adına Aksungur’a Bolu’nun tanıtımına katkı verdiği için teşekkür ederek, meslek hayatında başarılar diledi.

“MESLEK HAYATINDA BAŞARILAR DİLİYORUM”

Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir’in yaptığı paylaşım şu şekilde; “MasterChef Türkiye yarışmasında sergilediği başarılı performansla tüm Bolu halkını gururlandıran, ancak geçtiğimiz hafta talihsiz şekilde elenen Eray Aksungur kardeşim Bolu'ya döner dönmez ayağının tozuyla bizleri ziyaret etti. Kendisine şahsım ve tüm Bolu halkı adına şehrimizin tanıtımına verdiği katkılardan dolayı teşekkür ediyor, meslek hayatında başarılar diliyorum”
Etiketler: bolu haberler