Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

"DEĞİŞİM İSTEYENLER İNŞALLAH BENİ NASREDDİN HOCA DURUMUNA DÜŞÜRMEZLER"

Değişim isteyen on binlerce kişinin günlerdir mesaj atıp aradığını açıklayan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, "Türkiye’nin dört bir yanından "değişim istiyoruz" diyorlar kimse somut bir adım atmıyor bende dedim ki alın size somut bir adım. Değişim isteyenler inşallah beni Nasreddin Hoca durumuna düşürmezler" dedi.
Tanju Özcan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde: 

"KAFAMDA BELİRLİ BİR İSİM VAR"
CHP seçmeni ve CHP'ye oy vermek isteyen ama Kemal Bey'e güvenmeyen insanların birinci tercihi Ekrem Bey'dir. Bu benim kişisel kanaatim değil, sokakta gördüğüm. Kişisel kanaatimi önümüzdeki günlerde açıklayacağım. Önce birilerinin çıkması lazım ortaya. Değişimden bahsedip top çevirmenin anlamı yok. Bir dip dalga değişimi destekliyor. Kafamda belirli bir isim var, şimdilik bende kalsın önümüzdeki günlerde paylaşırım. 

"KILIÇDAROĞLU SEÇİLME HAKKIMI ELİMDEN ALDI"
Genel Başkan adayı olmak ister miyim? İsterim. Kılıçdaroğlu tedbirli olarak beni disipline vermek suretiyle benim seçilme hakkımı elimden almış oldu. 

 "KAMUOYUNU İMAMOĞLU'NDAN NET VE AÇIK CÜMLELER DUYMAK İSTİYOR"
İmamoğlu ile zaman zaman görüşüyoruz. Birkaç gündür görüşmedik. Sayın kamuoyu ve değişimden yana olanlar İmamoğlu'ndan net ve açık cümleler duymak istiyor. Kamuoyunda öne çıkan isim İmamoğlu'dur. CHP'de bu görevi Kılıçdaroğlu'ndan çok daha başarılı bir şekilde yapabilecek kadrolarımızda var, lider adaylarımızda var.