Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ÇETİN UÇ CHP İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ

ÇETİN UÇ CHP İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ
CHP Merkez İlçe Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Divan Başkanlığını CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç’un yaptığı seçimlere kırmızı liste ile giren Çetin Uç, 167 delegenin oyuyla CHP Merkez İlçe Başkanı oldu. Diğer aday olan ve beyaz liste ile seçimlere katılan İsmail Hakkı Candemir 118 oy aldı.

CHP Bolu Merkez İlce Olağan Kurulu seçimleri çok sayıda delege ve partili üyelerin katılımıyla gerçekleştirildi. Divan Başkanlığını Kahramanmaraş CHP Milletvekili Ali Öztunç ve Hüseyin Ekrem Serin, Yüksel Ceylan ile Mehmet Duru divanı oluşturdu. Delege ile partililerin yaptıkları konuşmalar sonrası seçimlere geçildi.

İki liste halinde yapılan seçimlerde kırmızı liste ile katılan Çetin Uç 167 oy, Beyaz liste ile katılan İsmail Hakkı Candemir de 118 oy aldı ve seçimlerin kazanını kırmızı liste ile Çetin Uç oldu. Yönetim Kurulunda Hatice Akdağ. Galip Altunyıldız, Süleyman Can, Naime Ceylan, Berrin Çevik, Dursun Eker, Mehmet Öksüz, Okay Özcan, İrem Özcan Cönker, Aydan Özdemir, Mihriban Sözkesen, Adem Şahin, İsmail Uludağ, Musa Yılmaz, Sabri Yılmaz ve Fatih Yirmili yer aldı. Yönetim kurulunda bulunan 16 adaydan 6 kadının bulunması gözlerden kaçmazken, beyaz liste adayı olan İsmail hakkı Candemir delege olmadığı için kendine oy kullanamadı.