Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

CEMİL SARICI’DAN İLK MESAJ

CEMİL SARICI’DAN İLK MESAJ
Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı, göreve başlama mesajı yayımladı. Devir teslim töreninin ardından göreve başlayan Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı; “Kültürümüze ait önemli değerleri ve kahramanları barındıran Bolu ilimiz doğasıyla da müstesna bir yere sahip. Eğitim alanında da ciddi mesafeler kat etmiş olan ilimizde Hükümetimiz ve Bakanlığımızın eğitim politikaları doğrultusunda bilgiyle donanmış, özgüveni yüksek, bilimi ve teknolojiyi tüketen değil üreten bir nesil yetişmesi için gayret edeceğiz” dedi.

Haber: Aslı Akış

Bolu’ya yeni İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Cemil Sarıcı, göreve başlama mesajı yayınladı.

“ÖZGÜVENİ YÜKSEK BİR NESİL YETİŞMESİ İÇİN GAYRET EDECEĞİZ”

Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı yayımladığı mesajında, teknolojiyi tüketen değil üreten bir nesil yetişmesi için gayret göstereceklerini belirterek; “27.01.2020 tarihi itibarıyla Bolu İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladım. Beni bu göreve layık gören Sayın Bakanıma teşekkür ediyorum. Bolu halkımıza ve eğitim camiasına saygılarımı sunuyorum. Kültürümüze ait önemli değerleri ve kahramanları barındıran Bolu ilimiz doğasıyla da müstesna bir yere sahip. Eğitim alanında da ciddi mesafeler kat etmiş olan ilimizde Hükümetimiz ve Bakanlığımızın eğitim politikaları doğrultusunda bilgiyle donanmış, özgüveni yüksek, bilimi ve teknolojiyi tüketen değil üreten bir nesil yetişmesi için gayret edeceğiz” diye konuştu.

“EĞİTİM, BİR TOPLUMUN GELİŞMESİ VE İLERLEMESİ İÇİN TEMEL İTİCİ GÜÇTÜR”

Cemil Sarıcı, 3 Şubat Pazartesi başlayacak 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Döneminin öğretmenlere, velilere ve öğrencilere hayırlı olması temennisinde bulunarak; “Eğitim, bir toplumun gelişmesi ve ilerlemesi için temel itici güçtür. İnsan yaşadığı sürece öğrenmeye ve gelişmeye devam eder. Geleceğe yürürken geçmişin miras ve kazanımlarını özümseyerek, medeniyet bilincinin canlı tutulması da önem arz eder. Bu hedef de yürürken gücümüz, değerli idareci ve fedakâr öğretmen arkadaşlarımızın özverisi ve gayreti olacaktır. 3 Şubat Pazartesi günü başlayacak olan 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Döneminin öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi.