Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

“BURAYA DEFNEDİLMESİNLER”

“BURAYA DEFNEDİLMESİNLER”
Iraklı bir kişinin aldığı 10 mezar yerinin satışını iptal ettiren Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Bir tane Iraklı gelmiş 10 tane mezar yeri almış. İptal ettirdim. ‘Adamın parasını verin’ dedim. Ben istemiyorum Bolu’ya yerleşsinler, burada defnedilsinler. Irkçı derler ama yaptım bunu” dedi.

HABER:  ASLI AKIŞ

Bolu Belediye Meclisi Ağustos ayı ikinci birleşiminde konuşan Belediye Başkanı Tanju Özcan, Sağlık Mahallesi’ndeki Şehitler Mezarlığı’ndan 10 tane yer alan Irak uyruklu bir kişinin satış işlemini iptal ettiğini açıkladı.

“IRKÇI DERLER AMA YAPTIM BUNU”

İmar konusunun görüşüldüğü maddede, Iraklı kişinin aldığı mezar yerinin satışını iptal ettirmesiyle ilgili görüşlerini aktaran başkan Özcan, “Şehitlik mezarlığında şehitlik dışında mezar yeri kalmadı bildiğim kadarıyla. Burada bilindiği üzere mezar yerleri satılıyor. Satılmış olanlar var. Hatta bir tane Iraklı gelmiş 10 tane mezar yeri almış. İptal ettirdim. ‘Adamın parasını verin’ dedim. Ben istemiyorum Bolu’ya yerleşsinler, burada defnedilsinler. Irkçı derler ama yaptım bunu.” İfadelerini kullandı. 

Etiketler: bolu haberler