Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BOLUSPOR'DA KONGRE ERTELENDİ

BOLUSPOR'DA KONGRE ERTELENDİ
Boluspor’da olağan kongre 15 Haziran Cumartesi günü saat 14.30’da Boluspor Halı sahalarında yapılacak.

Boluspor’da olağan kongre yeterli çoğunluk sağlanamamasından dolayı ertelendi. Boluspor Halı sahalarında yapılması planlanan kongreye hazirun listesinde yer alan üyelerden 92’si katılınca kongre 15 Haziran 2019 tarihine ertelendi.

Kongreye mevcut başkan Necip Çarıkcı ve adaylığını açıklayan Cavit Demir’de katıldı.

“Ben Cavit Bey’e her şeyi verdim”

Ertelenen kongrenin ardından kısa bir açıklama yapan Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkcı şunları dile getirdi: “Cavit beyle seçimden sonra arkadaşlarımızla birlikte oturup konuşacağız. Ben Cavit bey’e bütün evrakları verdim, büyün mali raporu da verdim. Ben Cavit Bey’e her şeyi verdim. Kongremiz hayırlı uğurlu olsun.”

“ADAY OLMAMA OLASILIĞIMIZ %90”

Boluspor Başkan Adayı iş insanı Cavit Demir ise yaptığı kısa açıklamada, 15 Haziran’da yapılacak olan 2.oturumda %90 aday olmayacağını ifade ederek şöyle konuştu: “İnsanlara söz verdik. Düşüneceğiz, taşınacağız. Kongrenin ateşiyle çok bir şey söylemek doğru değil. Kulübün mali durumu da ortadaydı. Biz dostlarımızla, arkadaşlarımızla temiz bir yönetim olsun diye çıktık. Hayırlısı olsun. Bizden buraya kadar. Hayırlı uğurlu olsun yeni yönetime. Düşüneceğiz ama bugün itibariyle kendi aramızda toplantı yaptıktan sonrada kararımızı vereceğiz ama istişare yaptığımızda bir dahaki döneme aday olmama olasılığımız %90. Boluspor’a camiamıza hayırlı olsun” dedi.