Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BOLUSPOR TEZGÂHA MI GETİRİLİYOR?

BOLUSPOR TEZGÂHA MI GETİRİLİYOR?
B. Boluspor’la karşılaşacak olan Adanaspor takımında 4 as futbolcunun korona testlerinin pozitif çıkmasının ardından, bu gün özel bir hastanede yapılan testler sonrası pozitif sayısının 30’a yükselmesi akıllarda soru işaretleri bıraktı. Pozitif vaka sayısında yaşanan artış sonrası Türkiye Futbol Federasyonu Adanaspor – Beypiliç Boluspor karşılaşmasını ileri bir tarihe erteledi. Gözler ise bahse konu testlerin yapıldığı özel hastaneye çevrildi.

Pazartesi günü yapılması planlanan Adanaspor- Beypiliç Boluspor karşılaşması öncesinde yaşanan son dakika gelişmeleri Beypiliç Boluspor camiasında tepkilere neden oldu. Adanaspor takımında oynayan 4 as futbolcunun testlerinin pozitif çıkmasının ardından, bu gün özel hastanede yapılan korona testleri sonrası Adanaspor takımında pozitif vaka sayısı 30’a yükseldi.

TFF MAÇI İLERİ BİR TARİHE ERTELEDİ

Adanaspor’da pozitif vaka sayısının özel bir hastanede yapılan testler sonrası 30’a yükselmesi sonrası, Türkiye Futbol Federasyonu Pazartesi günü oynanması planlanan Adanaspor- Beypiliç Boluspor karşılaşmasını ileriki bir tarihe ertelediğini duyurdu.

GÖZLER ÖZEL HASTANEYE ÇEVRİLDİ

Adanaspor karşılaşması için bu şehirde bulunan kırmızı beyazlı ekibimizde son dakika haberleri adeta şok etkisi yarattı. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklama sonrası, gözler özel hastaneye çevrilmiş durumda. Geçtiğimiz hafta Adana Demirspor’da 29 kişinin testinin aynı özel hastanede aynı gün verildiği iddiaları da hastanede yapılan testlerin güvenirliliğinin sorgulanmasına neden oldu.
Etiketler: bolu haberler