Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BOLUSPOR KULÜBÜ BAŞKANI ABAK: “TÜRKİYE İÇİN BİRLİK BERABERLİK ZAMANI”

BOLUSPOR KULÜBÜ BAŞKANI ABAK: “TÜRKİYE İÇİN BİRLİK BERABERLİK ZAMANI”
Boluspor Kulübü Başkanı Savaş Abak, tüm gelirleri depremzede vatandaşlarımıza bağışlanmak üzere oynanan Düzce Cam Düzcespor karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulundu.

“YARALARIMIZI BİRLİKTE SARACAĞIZ”

İki kardeş şehrin depremzede vatandaşlarımız için bir araya geldiğini belirten Başkan Savaş Abak “İki yakın şehir, iki kardeş şehir, iki dost camia Dyorex Boluspor ve Düzce Cam Düzcespor. Depremzede vatandaşlarımıza destek için dostluk maçında bir araya geldi ve tüm gelirleri depremzede vatandaşlarımıza bağışlandı. Yaralarımızı birlikte saracağız. Depremin ilk gününden itibaren Boluspor camiası olarak ‘nasıl daha fazla destek olabiliriz’ bunun gayreti içerisindeyiz. Yönetim Kurulumuzdaki arkadaşlarımıza verdikleri destek için teşekkür ediyorum.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

“DÜZCESPOR CAMİASINA TEŞEKKÜR EDERİZ”

Maddi ve manevi desteklerinden dolayı Düzce Cam Düzcespor camiasına teşekkür eden Abak: “Düzce Cam Düzcespor camiasına da depremzede vatandaşlarımıza yaptıkları yardım için teşekkür ediyorum. Oynanan dostluk maçında maddi manevi desteklerinden ötürü Düzce Cam Düzcespor Başkanı Sayın Gökhan Kapoğlu ve taraftarlarına, Bolusporumuzun büyük taraftarlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gün birlik ve beraberlik günü. Hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Deprem bölgesinde yaşayan vatandaşlarımıza Allah’tan sabır ve kolaylıklar diliyorum. Türkiye için birlik beraberlik zamanı.” şeklinde açıklamalarda bulundu.
Etiketler: bolu haberler